Дзюдоїстка «Спартаківця» Анастасія Турчин розповіла про свою поточну форму, виступ на Grand Slam в Абу-Дабі та про майбутній тренувальний процес.

«Я взяла велику паузу між Олімпіадою та відновленням тренувань. Багато втратила у плані форми, а наздоганяти зараз дуже важко. Звичайно, хочеться робити все якнайкраще, але ноги не слухаються, руки не слухаються. Голова розуміє, а тіло поки що не зовсім. Тож попереду буде багато роботи.

Своїм першим виступом після Олімпійських ігор я, звісно, не можу бути задоволеною. В Абу-Дабі хотілося набагато краще виступити, показати набагато кращу боротьбу, але мені цього не вдалося зробити. Зараз надолужуватимемо, і показуватимемо нормальні результати.

По здоров’ю – загалом усе добре, звичайно, є поточні мікротравми, але це нормальний робочий процес, нічого серйозного.

16 грудня ми відлітаємо на ЗФП-табір, на Кіпр, а міжнародні збори та наступні турніри вже будуть після нового року.

Як святкуватимемо Новий рік? Чесно, ще не знаю. Для початку потрібно буде цілими і неушкодженими повернутись з Кіпру, з важкого збору, а там уже подивимося. Думаю, що свята у нас триватимуть недовго, бо вже 3-4 січня ми заїдемо на базу в Конча-Заспі – тренуватимемося. Потім будуть міжнародні збори, тож не буде часу відпочивати. Тобто багато салатів з майонезом у нас не буде (сміється)».

Читайте також коментар Якова Хаммо після клубного чемпіонату Європи у Празі.