У Львові з 26 по 28 серпня відбулись змагання з дзюдо в рамках чемпіонату України серед юнаків та дівчат. В них взяли участь і представники «Спартаківця», четверо з яких завоювали медалі.

Друге місце в категорії 50 кг посів Олександр Мартинчук, фінальна сутичка якого була дуже напруженою. Він боровся з бронзовим призером чемпіонату України серед кадетів, вони обидва заробили оцінку вазарі, і лише за 3 секунди до кінця сутички наш спортсмен, на жаль, припустився помилки, і дав можливість опоненту заробити ще одне вазарі.

В вазі 55 кг срібло взяв Тимофій Руденко. В півфіналі він переміг свого одноклубника Олексія Кальницького, який пізніше став бронзовим медалістом турніру, показав характер в сутичці за третє місце і здобувши перемогу в додатковий час.

Зазначимо, що для Мартинчука і Руденка це була дебютна першість країни.

Ваги нагородам наших хлопців додає ще той факт, що в категорії 50 кг виступали 56 спортсменів, а в дивізіоні 55 кг було аж 74 учасника.

Четверта нагорода нашого клуба була здобута в змаганнях дівчат. В дивізіоні 52 кг бронзову медаль здобула Діана Балбек, яка по ходу змагань виграла чотири сутички, програв лише одну.

Окремо зазначимо, що через травму у Львові не змогла виступити одна з фаворитів ЧУ «спартаківка» Катерина Довженко.