Тренер «Спартаківця» Кеджау Ньябалі розповів про очікування від майбутнього клубного чемпіонату Європи, а також розповів про формат змагань.

«Ми розраховуємо взяти медаль і перейти на лігу вище – до Ліги чемпіонів, де змагаються найелітніші клуби. У нашій лізі, як виявилося, теж заявлені дуже сильні суперники, тож ми веземо сильну команду.

Звичайно, ми маємо певні нюанси у вигляді травм лідерів нашого клубу, але і без них ми будемо досить сильні. Буде важко, але гадаю, нам під силу буде взяти медаль.

На чемпіонаті України наш клуб підтвердив свій статус – ми виграли медальний залік. Ми старанно тренувалися, тому маємо всі передумови, щоб добре відборотися, але це дзюдо, може бути все що завгодно.

За форматом: буде 15 команд, кожна команда – як спортсмен у класичній схемі проведення змагань, але щоб по сітці пройти далі, потрібно виграти у суперника у п’яти сутичках, у різних вагових категоріях. Тобто не може бути нічиєї, максимум – 3:2.

У кожній команді є здвоювання, тобто по дві людини в одній вазі. Ми знатимемо склади наших суперників, вони – наш склад, буде тактика – кого на кого ставити, будуть такі шахи для тренерського складу. Втішні сутички відбуватимуться за старими правилами, якщо ти програєш».

Змагання відбудуться 11 грудня в Празі.