У столиці Боснії та Герцеговини закінчився перший у сезоні Континентальний кубок, де виступили 4 представники «Спартаківця».

У перший день на татамі вийшли Марія Булашевич та Бекірбек Моргоєв. Обидва наші спортсмени не змогли поборотися за медалі.

21-річна Марія виграла лише одну сутичку у категорії до 63 кг, а 25-річний Бекірбек переміг двох непростих опонентів, але після поразки в третій сутичці не зміг зачепитися за бронзу у втішній сітці категорії до 60 кг.

Наступного дня ми вболівали за Христину Гоман та Андрія Колесника.

Христина, на жаль, не змогла поборотися за медаль у категорії понад 78 кг, а от Андрій був дуже близьким до бронзи, але поступився у сутичці за третє місце категорії понад 100 кг, зайнявши п’яту позицію.

Відзначимо, що єдину медаль на турнірі у складі збірної України завоював Олексій Єршов – срібло у категорії до 100 кг.