Цими вихідними, 9-10 квітня, у чеському місті Теплиці відбувся турнір European Cup-2022 серед кадетів, в якому брали участь 20 українських дзюдоїстів.

Наша збірна змогла завоювати 7 нагород (2-2-3), посівши друге загальнокомандне місце. Командний залік з 12 медалями (4-4-4) виграли італійці, але зазначимо, що їхня збірна складалась з 42 спортсменів.

В перший змагальний день «синьо-жовта» команда змогла здобути лише одну медаль. Назар Вісков завоював бронзу в категорії до 60 кг. Друга частина змагань стала для нас набагато більш вдалою – шість нагород в п’яти вагових категоріях!

Золото завоював Ігор Цуркан (-81 кг), в категорії до 90 кг срібло взяв Нікіта Юданов, а Олексій Болдирєв виборов бронзу. Ще одна срібна медаль була здобута Крістіаном Хохловим (+90 кг).

Окремо відзначимо двох представниць «Спартаківця», які на змаганнях у Чехії завоювали золото та бронзу – Діана Семченко (+70 кг) та Юлія Кузьменко (-63 кг) відповідно. Для Діани найвища нагорода стала вже другою на турнірах European Cup, а от Юлія здобула свою дебютну міжнародну медаль.

Наступний виклик для нашої молоді – Кубок Європи серед юніорів в польській Познані 23-24 квітня.