Спортивний директор СК «​Спартаківець» Віктор Кощавцев в інтерв’ю прес-службі клубу поділився враженнями щодо виступів спортсменів клубу на Олімпіаді в Токіо, розповів про медалі Білодід та Кіндзерської, а також поділився планами «спартаківців» на найближче майбутнє.

Про висновки та враження від виступів спортсменів клубу на Олімпіаді в Токіо, які привезли 2 медалі:

«Ми задоволені виступами наших спортсменів. Хотілося трохи більше, вважали, що всі наші спортсмени були достойні завоювати свої медалі. Я к вони працювали, як працював тренерський состав, вони заслужили трохи більше. Тепер будемо готуватися до Парижу. Гадаю, що все, що нам не вдалося зробити в Токіо, ми зробимо у Парижі. Хочеться сказати за ці дві нагороди, які були здобуті спортсменами клубу. Це Дар’я Білодід та Ірина Кіндзерська. Ці люди повністю віддавали себе в тренуваннях, в житті. Все було направлено тільки на завоювання цих нагород. Це дуже здорово. Не дивлячись на травми, вони показали себе та принесли медалі для клубу».

Про те, на яку медаль чекали від Дар’ї Білодід:

«Вона могла виступити трохи краще, але це дзюдо. Були травми, вона перехворіла, був дуже тяжкий рік. Всі повинні розуміти, що коли ти готуєшся 4 роки, то підходиш на останній четвертий рік на максимумі можливостей, а Олімпіаду відклали. Комусь це допомогло, комусь було важко. Я розумію, що Білодід було важко, були травми та хвороба. Але це олімпійська медаль. Далі їй є до чого прагнути».

Про медаль Ірини Кіндзерської, яка на Олімпіаді виступала під прапором Азербайджану:

«Гадаю, що це повністю робота клубу. Вона наша спортсменка. Да, так вийшло, що вона вийшла заміж і тепер виступає за Азербайджан. Але тренувалася вона тут. Мало того, спортсмени допомагали один одному, незважаючи на те, за яку країну вона виступала. Тренувалася вона разом із іншими членами клубу. Це є основним внеском, який допоміг їй взяти бронзову медаль. Звичайно, шкода, що не для України. Але в нас теж була дуже сильна спортсменка Єлизавета Каланіна. Так вийшло і так воно є».

Про найближчі плани клубу:

«Зараз спортсмени трохи відпочинуть від тренувань на татамі. Перейдуть в активну фазу, трохи змінять направленість фізичних навантажень. В подальшому думаємо над тим, щоб виступити в цьому році на Кубку європейських чемпіонів. А там побачимо. Після Олімпіади не хочеться по гарячих слідах все робити, ми сядемо, проаналізуємо помилки, зрозуміємо, що треба додати. А вже потім будемо йти до Парижу».

Нагадаємо, що з 17 по 19 серпня молоді таланти нашого клубу виступлять на чемпіонаті Європи до 18 років в Ризі, Латвія.