Головний тренер збірної України Віталій Дуброва оцінив виступи нашої команди на змаганнях у Боснії та Герцеговині.

«Відбулись перші змагання після Олімпіади – відкритий Континентальний кубок. Досить-таки сильний склад учасників був: 30 країн, понад 300 спортсменів. Збірна України була представлена десятьма спортсменами, які здобули три бронзи. В принципі результат непоганий, враховуючи, що на ці змагання поїхали не найсильніші, а четверті-п’яті номери.

З основних лідерів в нас лише боролись в 73 кг Артем Хомула, Олександр Кошляк, але вони програли. Непогано себе проявили медалісти: Данило Хлопецький з Дніпра, Алєксєй Моісєєв з Сумської області. Досить непоганий рівень боротьби у них був, перемогли сильних суперників. Скажемо так, що зробили заявку на потрапляння до основного складу команди.

І бронза Мачутадзе. Нодар – досвідчений спортсмен, який багато пропустив через травму, але зараз повернувся і з першого турніру здобув бронзу – також непоганий результат.

Розчарували трошки Кошляк з Хомулою, ми сподівались, що вони вступлять краще, але, мабуть, зараз вони якийсь спад переживають. Тому потрібно працювати, виправляти помилки, час ще є».

Наступним міжнародним стартом для українських дзюдоїстів стане Гран-прі в хорватському Загребі, що відбудеться 24-26 вересня.