Старший тренер «Спартаківця», головний тренер збірної України Віталій Дуброва розповів прес-службі нашого клубу про золото Якова Хаммо та срібло Артема Хомули на Кубку України, тренувальний збір у Іспанії та плани на найближче майбутнє:

«Від нашого клубу на Кубку України виступали дві людини: Яків Хаммо та Артем Хомула.

Для Якова це був перший старт після турніру Masters, який відбувся у січні. Це була для нього легка розминка перед чемпіонатом світу, що б відчути татамі, відчути адреналін. Яков здобув три перемоги, а у фіналі зі своїм одноклубником Євгеном Балєвськім він не боровся. Хаммо потроху набирає кондиції, в принципі, я задоволений його виступом.

Артем Хомула посів друге місце, програвши своєму основному конкуренту Олександру Кошляку. Нажаль, Артем зараз трішки втрати позиції, втратив свою боротьбу, це більше психологічні проблеми. Ми з ними намагаємось справитись, намагаємось зробити це разом, проте поки не вдається. Я вважаю, що друге місце це не той результат, який він має показувати на Кубку Україні, але маємо те, що маємо.

Ми зараз на міжнародному тренувальному зборі у Іспанії, в місті Бенідорм. Тут спортсмени збірної України пробудуть з 14 по 22 травня. Тут знаходяться понад 250 учасників з 23 країн. Ми живемо в готелі, який знаходиться на повністю закритій території, ми не маємо можливості її покидати. Ми прилетіли, здали тести і всі знаходимось тут. харчування, проживання на закритій території.

По середині збору будемо здавати ще один тест, а потім тест, як будемо їхати зі збору.

По завершенню міжнародного збору – з 24 травня – заїжджаємо на олімпійську базу в Конча-Заспу. Там в нас буде заключний збір перед чемпіонатом світу. 26 травня відбудеться тренерська рада, на якій буде затверджено склад команди на турнір у Будапешті».

Нагадаємо, що чемпіонат світу відбудеться з 7 по 13 червня.