Головний тренер збірної України Віталій Дуброва в інтерв’ю прес-служба Федерації дзюдо підбив підсумки збору команди в Туреччині, розповів про травми Єлизавети Каланіною та Якова Хаммо, а також поділився інформацією щодо майбутнього Grand Slam у Тель-Авіві.

«На зборі попрацювали досить продуктивно. У нас було 7 тренувань на килимі, були навчальні сутички, також велику увагу приділяли загальнофізичній підготовці. Тому все пройшло, добре, без будь-яких збоїв, всі спортсмени здорові. Умови були гарні, погода також радувала – було і не холодно, і не жарко. Майже весь час ми знаходилися на території готелю.

У Лізи Каланіної було пошкодження колінного суглоба, проте зараз вона вже відновилася, працює у повному об’ємі, але в Тель-Авіві виступати не буде. Щодо Якова Хаммо, то він травмував гомілкостоп на зборі в Конча-Заспі, на килимі він поки що не працює. Подивимось, як буде проходити його відновлення, але в Ізраїль він також не їде.

В Тель-Авів команда вилітає двома частинами. Важливим є те, що Ізраїль наразі повністю закритий для туристів, тому місцева федерація дзюдо разом з IJF організовує чартерні рейси зі Стамбула і Парижа. До останнього це питання було не вирішено, лише в понеділок ми дізналися, що змагання все ж таки відбудуться».

Grand Slam у Ізраїлі, нагадаємо, відбудеться з 18 по 21 лютого.