У Португалії закінчився турнір серії Grand Prix, який проходив у місті Алмада. Від «Спартаківця» участь у змаганнях мали прийняти 5 дзюдоїстів, але вже по прильоту позитивний COVID-тест не дозволив перевірити себе на міжнародному рівні Наталії Чистяковій.

У перший змагальний день ми вболівали за Артема Лесюка та Богдана Ядова. У категорії до 60 кг Артему, на жаль, не вдалося показати результат, а от Богдан у -66 кг здобув першу в 2022 році медаль для України – бронза, при єдиній поразці майбутньому чемпіону.

Наступного дня на рівні Grand Prix дебютувала 18-річна Юлія Курченко, яка красиво виграла першу для себе сутичку в категорії до 70 кг, але у другій при рівній боротьбі поступилася набагато більш досвідченій суперниці.

Найбільш досвідчена представниця «Спартаківця» на цьому Grand Prix – Анастасія Турчин – в заключний день не змогла поборотися за медалі, посівши сьоме місце в сітці категорії до 78 кг.

Попереду в наших спортсменів насичені на турніри півтора місяці, вже 5-6 лютого будемо стежити за турніром Grand Slam у Парижі.