Дзюдо - вид спорту, який люблять і дорослі, й діти. Ним, як і практично будь-яким іншим видом спорту, можна займатися з самого маленького віку. З чотирьох років вже можна приводити своїх чад в секцію дзюдо і потроху привчати їх до занять.

Тренування дзюдо для дітей в Києві проводяться в тому числі й в ДЮСШ Юний Спартаківець, де з вашими дітьми будуть працювати фахівці високої кваліфікації та тренерської майстерності. Дитяче дзюдо - абсолютно безпечний вид спорту, адже якщо ви подивитеся на список травматичних видів спорту, то побачите - дзюдо там аж на 15 місці.

Наш спорт допомагає молодим спортсменам не тільки загартувати тіло, а й виховати в собі лідерський дух, зрозуміти, що таке дисципліна, навчиться вибудовувати розпорядок дня та виховати в собі корисні звички.

Дзюдо для дітей від чотирьох до шести років

Не всі це усвідомлюють, але в дзюдо головне - не перемога над суперником, а перемога над самим собою. Значення слова «дзюдо» означає «м’який шлях», і це саме м’який шлях до перемоги над самим собою. В цілому ж, спортивні досягнення в дитинстві допоможуть вашим дітям закласти фундамент для перемог у дорослому житті.

Якщо дитина з самого раннього дитинства звикне вибудовувати графік, працювати для досягнення мети, працювати на благо своїх результатів, навчиться слухати тренера, прислухатися до його порад, і, що дуже важливо, реалізовувати їх на тренуваннях, вона зможе легше влитися і в перипетії дорослого життя та справлятися з ними.

У клубі Спартаківець можливі заняття дзюдо для дітей різного віку, проте фундамент майбутніх результатів, якщо, звичайно, стоїть завдання їх досягти, а не просто займатися фізкультурою, закладається саме у віці від 4 до 6 років.

Дзюдо для дітей від семи від дванадцяти років

Відгуки про дзюдо для дітей у віці від 7 до 12 років говорять про те, що саме в цьому віковому діапазоні загартовується характер, він формується, і стає стрижнем для майбутніх успіхів у спорті та рішень по життю. Дитяче дзюдо в цьому віці все більше починає нагадувати доросле, спортсменів потроху привчають до серйозних змагальних навантажень, вводять їх в ритм турнірів, як українських, так і міжнародних.

Боротьба дзюдо для дітей в клубі Спартаківець проводиться в дружній атмосфері, однак і в оточенні конкуренції, адже саме в такому поєднанні молоді дзюдоїсти можуть досягти найкращих результатів. По іншому ніяк. Пояснимо: позитивна атмосфера повинна бути в тренувальному процесі для того, щоб спортсмени відчували себе добре психологічно, а конкуренція - для того, щоб у юних атлетів була мотивація рухатися вперед.

У віці від 7 до 12 років школа дзюдо для дітей дає їм ті необхідні навички, які, при належному їх розвитку, повинні послужити головними факторами майбутніх перемог на європейських і світових килимах. А щоб це так і сталося, наші висококваліфіковані тренери з радістю вносять свій внесок під час роботи з дзюдоїстами.

Заняття дзюдо для дітей в клубі Спартаківець проводяться в комфортних умовах в нових залах, з дотриманням всіх правил гігієни, всіх необхідних норм для проведення тренувань і контрольних сутичок наших спортсменів. У нашому клубі школа дзюдо для дітей забезпечує всі необхідні передумови для того, щоб ні діти, ні їхні батьки не турбувалися ні про що інше, крім безпосередньо тренувань і концентрації на результаті, який вони перед собою ставлять.

Не варто забувати, що тренування в дзюдо, в тому числі, вчать зберігати спокій, перебуваючи під тиском будь-яких спортивних чи життєвих обставин. У досвідченого представника нашого виду спорту навряд чи будуть хаотичні думки або дії, він вміє тримати себе в руках в будь-якій ситуації.

Як наслідок усіх описаних плюсів тренувань, можна зрозуміти, що заняття дзюдо для дітей допомагає їм вирости не сором’язливими людьми, а впевненими в собі членами суспільства. До речі, багато підлітків, у яких були проблеми з сором’язливістю, завдяки дзюдо змогли їх подолати, досягти певних успіхів і поставлених цілей.

Відзначимо, що заняття дітей і підлітків в школі дзюдо Спартаківець має відмінності від занять дорослих атлетів. Вони вимагають глибокої організації процесу, більш високої майстерності тренерів. Опрацювання організації тренування у дітей і дорослих в дзюдо відрізняється на достатньому рівні.

В цілому в спорті є багато течій і віянь, які приділяють багато уваги занять з дітьми, розкриваючи потенціал молодого покоління найкращим чином, даючи їм можливість розвивати морально-вольові та фізичні якості. І варто зауважити, що найбільше уваги цьому приділяється саме в бойових мистецтвах.

Що конкретно отримує дитина від заняття в школі дзюдо Спартаківець:

  1. Навчається боротися: вивчає техніку боротьби в стійці та в партері (а боротьба, як ми знаємо, є одним з кращих способів загартувати тіло).
  2. Навчається дисципліни.
  3. Навчається формувати розпорядок дня та слідувати йому.
  4. Навчається базовим спортивним навичкам і навичкам дзюдо.
  5. Вчиться працювати в команді.
  6. Навчається слухати тренера та слідувати його повчанням.
  7. Переймає досвід у справжніх фахівців своєї справи - старших спортсменів і тренерів.
  8. Привчається до змагального графіку, вмінню його дотримуватися.
  9. Навчається стежити за своїм тілом не тільки під час тренувань, але і в повсякденному житті.

Кожен батько, який хоче віддати свого чада на заняття дзюдо для дітей повинен розуміти, що це послужить йому лише хорошу службу. Заняття спортом, навіть, як мінімум, фізкультура, це завжди добре. Адже, як то кажуть, в «здоровому тілі здоровий дух».

Батьки повинні прагнути розвивати свою дитину по максимуму: у фізичному, психологічному та інших аспектах. У декого, щоправда, більший акцент робиться на навчанні, у інших - на спорі, у третіх - на творчості. Однак те, що всі батьки хочуть, щоб їхні діти дізналися і вміли якомога більше, можна сказати з упевненістю. І якщо ви замислюєтеся, чи варто віддавати дитину в наш вид спорту, то школа дзюдо Спартаківець готова вас прийняти і розвіяти ваші останні сумніви.

Секція дзюдо Спартаківець знаходиться в Києві, за адресою: вулиця Маршала Малиновського, 34. Приходьте, ви та ваші діти будуть задоволені!