Учасник Олімпійських ігор, призер чемпіонатів світу та Європи – про участь київського Спартаківця у клубному чемпіонаті Європи-2021, який пройшов у Празі.

За підсумками клубного чемпіонату Європи команда столичного Спартаківця посіла сьоме місце, вигравши 8 сутичок із 15 у трьох матчах. Суперваговик Яків Хаммо виграв усі свої поєдинки на турнірі.

– Уперше Спартаківець взяв участь у клубному чемпіонаті Європи, як тобі такий досвід?

– Я вже брав участь у таких змаганнях з іншими клубами, але участь за свій рідний клуб – набагато хвилююча та відповідальна. Плюс, у команді мої друзі, за яких завжди дуже переживаєш та вболіваєш! Атмосфера на командних змаганнях завжди дуже спекотна, вона відрізняється від індивідуальних виступів, де кожен сам за себе. Командні турніри завжди дуже круто, мені подобається такий формат.

– Ти виграв усі свої сутички на турнірі, як оціниш свою форму?

– Це були мої перші змагання після Олімпійських ігор у Токіо. Не сказав би що я у формі, просто пощастило, що проти мене виходили не найсильніші суперники. Я ще повністю не відновився після травм, які маю.

– Твоя вагова категорія була останньою у кожному матчі, по суті, ти тричі боровся, коли результат уже було визначено. Це не заважало?

– Я виходив битися і перемагати у кожному матчі. Я виходив виконувати свою роботу, незалежно від поточного результату. Звичайно, коли виходив за рахунку 1:3, то були не дуже почуття.

– Якось підтримував менш досвідчених одноклубників?

– Звичайно, намагався кожному сказати підтримуючі, мотиваційні слова і трохи давав поради щодо боротьби.

– Наступного разу на змаганнях ми тебе вже побачимо після Нового року?

– Так, зараз у нас будуть численні збори, а вже наступного року братимемо участь у змаганнях та обов’язково перемагатимемо.