Тренер «Спартаківця» Кеджау Ньябалі підбив підсумки Континентального кубка, який пройшов у Боснії та Герцеговині, а також розповів нам про найближчі турніри для українських спортсменів.

«Для цієї команди спортсменів Континентальний Кубок у Сараєво був першим міжнародним стартом. Взяли розгін, сподіватимемося, що далі буде краще.

Хороший рівень боротьби показав Андрій Колесник, він був за крок від медалі, але його трохи не вистачило функціонально. Андрій мав довгий період, коли травми йому заважали нормально тренуватися. Зараз він виграв чемпіонат України, на цьому Континентальному кубку став п’ятим, тому думаю, що він набирає форму і ще встигне проявити себе з найкращого боку.

Для Христини Гоман це були перші змагання на дорослому рівні. Ми бачимо, що їй є куди зростати. Вона талановита дзюдоїстка, тож працюватимемо.

Ми сподівалися на Бекірбека Моргоєва, який дуже добре розпочав турнір, – виграв у дуже сильних спортсменів, але несподівано поступився менш сильним опонентам, припустившись невимушених помилок. Він міг вигравати цей турнір, йому це було під силу. Ми в нього віримо, але треба, щоб він сам повірив у себе, в те, що він може перемагати. Думаю, що Бекірбек ще зможе додати до початку олімпійського відбору.

Якщо говорити про всю збірну загалом, то виступ вийшов непоганим. Є, звичайно, пара розчарувань, але ми взяли медаль. Олексій Єршов – молодець, він молодий хлопець, і це були його перші серйозні змагання на дорослому рівні. Він добре себе виявив.

Далі у нас Grand Prix у Тель-Авіві. Вже 15 лютого команда «перших номерів» від’їжджає до Ізраїлю. Бажаємо їм успіхів. Богдан Ядов іде на добрій смузі результатів, сподіваємось, що і цього разу в нього все вийде. Пізніше буде Континентальний кубок у Варшаві, куди поїдуть «треті номери» – молодші хлопці та дівчата. Потім буде європейський кубок у Чехії, після якого ми залишимось у цій країні на тренувальний збір».

Результати Континентального кубка у Сараєво.